Zadzwoń: +48 506 960 751 i dokonaj RezerwacjiRezerwacja

O Zajeździe

Tak wyglądał kiedyś zajazd „pod świerkami”

Kiedyś tętnił życiem. Na imprezy zjeżdżano do niego z całego województwa Ciechanowskiego i nie tylko. Przez wiele lat był stałym punktem spotkań towarzyskich wielu mieszkańców Mławy i okolic. Organizowano tam wszelkiego typu imprezy okolicznościowe i plenerowe „pikniki firmowe, kuligi, ogniska, wyprawy rowerowe, przejażdżki konno i bryczko” Stary zajazd pamiętał jeszcze czasy przedwojenne. Kilka lat temu spłonął. Od jednego z Mławskich Romów odkupił zgliszcza Mławski przedsiębiorca. Chcąc zachować niesamowity klimat tego miejsca zbudował nowy piękny wielokrotnie większy od poprzednika obiekt. Dwupoziomowa sala wykonana z rozmachem kusi swoich gości przepięknym luksusowym wnętrzem.

 


Tak wygląda obecnie  

Zajazd jest świetnie zlokalizowany ,położony w lesie i ze świetnym dojazdem, z każdego punktu Mławy, dojazd zajmuje nie dłużej niż 5 min. Działkę o powierzchni 6000 m2 okalają stare przepiękne ponad stuletnie drzewa które są zabytkami przyrody. Położenie zajazdu zapewnia państwu spokój i dyskrecję organizowanych imprez.Za zajazdem pięknie zachowana i odrestaurowana zabytkowa stajnia.

Jeżeli mają Państwo dosyć imprez w salach bez jakiegokolwiek klimatu i o fatalnym położeniu gdzie jedyną atrakcją jest budynek, to zachęcam państwa do skorzystania z naszej oferty.